Perde Satıcıları TV'deyiz...

Ekin Brode Sponsorluğunda / Zeliş Perde / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Ekin Brode'nin katkıları ile yapılmıştır.

Bursa merkezli Ekin Brode'nin bir birinden değerli müşterilerini mağazalarında ziyaretlere devam ediyoruz. İkinci durağımız Ankara'nın Şentepe Semti'nde 97 yılından beri ikamet eden Zeliş Perde oldu. Sayın Zeynel Çelik'in 40 yıl önce sektörümüze gönül vermesi ile başlayan hikaye; bu gün tüm Çelik Ailesi'nin kaderi olmuştur. Zeynel ve Şuayip Çelik tarafından işletilen "Zeliş Perde" tüm aile fertlerinin görev paylaşımı ile daha güçlü ve geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Yaklaşık 300 m2 civarında bulunan Zeliş Perde, bünyesinde dikim atölyesi, kalite kontrol salonu,  zebra ve stor atölyesi, bir showroom ve birde raf sistemi ile desteklenmiş satış alanına sahiptir. 

Türkiye'nin önemli üretici ve toptancılarının ürünlerinin, sektör birikimi ile harmanlanarak hayata geçirildiği ve uzun yıllar tüketiciden tam not alan Zeliş Perde, ikinci kuşak olan Lütfü Can ve Zeynep Çelik kuzenler tarafından geleceğe emin adımlarla taşınmaktadır. Sevgili babalarından devraldıkları bayrağı taşıyan ve sorumluluklarının farkında olan  Lütfü Can ve Zeynep Çelik, işlerini yaparken kaliteye ve estetiğe son derece önem vererek; bulundukları semte farkındalık katmışlardır. Baba mesleklerinin üzerine her yıl  koyarak yol alan kuzenler, işlerini aşkla yaparken, sorumluluk duygusu ile yoğrulmuş ve sektörümüzün son derece başarılı isimleri arasına girmişlerdir. 

Doğru yönetici, her biri alanında donanımlı aile fertleri ve doğru partnerlerle yol alan Zeliş Perde Ailesi güne şöyle bir moddo bıraktılar..."İşini aşkla yapan kazanır, olgunlaşan ağaç dallarını yere eğer, doğru insanlarla yol alan yolda kalmaz, birlik ve beraberlik insana güç verir. Dürüst çalışan asla kaybetmez." 40 yılın sırrı bu olsa gerek...

Kaynak: www.perdesaticilari.com 


 28 Haziran 2020