HAKKIMIZDA

1993 yılında Ankara'da kurulmuş olan Zeliş Perde, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle perde sektöründe istikrarli bir yer edinmiştir.

Sektörde ki 30 yıllık tecrübemiz ile kendi bünyemizde perde atölyesi ve mekanik perde sistemleri imalatı bulunduran sayılı firmalardanız. Sektörde olan gelişmeleri ve pazarda ki yeni talepleri yakından takip eden firmamız, kurulduğundan itibaren Ankara'nın her bölgesinde; öncü ve örnek niteklikte, kaliteli, yenilikçi tarafıyla ile bir çok eve imzasını atmıştır.

Aldığımız işleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Zeliş Perde'nin, bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı da etkili olmuştur.

Yaptığı işin arkasında durma, müşteri memnuniyetini ön planda tutma, kaliteden ödün vermeme gibi bir çok özelliğide bir arada barındıran Zeliş Perde Ailesi olarak her şeyden önce "İşimizi severek yapıyoruz..." Yenilik arayanlar bizi yakından takip etsinler.